Ogłoszenia Parafialne

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17 MARCA 2019 r.

 1. Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Serdecznie witamy rekolekcjonistę ks. Prof. Stanisława Dziekońskiego. Otoczmy go naszymi modlitwami. Zapraszamy na nauki rekolekcyjne również w poniedziałek, wtorek i środę w czasie Mszy św. o godzinie 9:00, 17:00 i 19:00.
 2. W tym tygodniu również młodzież z naszej Szkoły Podstawowej nr 1 będzie przeżywała swoje rekolekcje, dlatego prosimy o modlitewne wsparcie tego czasu, zachęcamy zwłaszcza rodziców do modlitwy za swoje dzieci.
 3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16:15. Gorzkie Żale w niedzielę o 16:15.
 4. Za udział w Drodze Krzyżowej, Gorzkich Żalach lub za odprawienie trzydniowych rekolekcji można uzyskać odpust zupełny.
 5. W czasie Postu należy powstrzymać się od udziału w zabawach.
 6. Msze św. w tygodniu w naszej parafii o godz. 17:00. Adoracja i okazja do spowiedzi od 16:00 (z wyjątkiem piątków). W niedziele Msze św. o godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 17:00.
 7. Dzisiaj po Mszy zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
 8. Z okazji 74.rocznicy walk o Kołobrzeg i Zaślubin Polski z Morzem, Prezydent Miasta Kołobrzeg zaprasza dzisiaj (w niedzielę) o godz. 11:00 na widowisko historyczne „Bój o Kołobrzeg”, które odbędzie się przy molu. Szczegóły dalszych uroczystości na plakatach i miejskiej stronie internetowej.
 9. Wspomnienia w tym tygodniu – we wtorek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
 10. Trwają zapisy kandydatów do bierzmowania z klas 7 Szkoły Podstawowej. Rodziców kandydatów zapraszamy do kancelarii.
 11. Zapraszamy na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 12 do 19 października. Koszt pielgrzymki 2500 zł i 500$. Szczegóły na plakacie w gablotce. Zapisy u ks. Proboszcza.
 12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Do nabycia są również paschaliki w cenie 5 zł, a przy wyjściu z kościoła możemy wziąć skarbonki na jałmużnę wielkopostną. Skarbonki przyniesiemy w Wielkim Tygodniu jako „Dar dla seniora”.
 13. Dziękujemy paniom za pomoc w sprzątaniu kościoła. Prosimy również o pomoc osoby, które dysponują czasem do pomocy w przyszłą sobotę.
 14. Witamy wszystkich Gości przebywających w sanatoriach. Życzymy miłego pobytu i wypoczynku w naszym mieście. Nie zapominajmy o modlitwie i niedzielnej Eucharystii.
 15. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy życzenia wielu łask Bożych.

Ich grüße sehr herzlich die Gäste aus Deutschland. Ich wünsche Ihnen Gottes Segen und einen guten Aufenthalt in Kołobrzeg.      

                                                                                   Ks. Proboszcz Marian Subocz

Dodaj komentarz